فانتوم ۴ multispectral

فانتوم ۴ multispectral

بررسی کوادکوپتر فانتوم ۴ مالتی اسپکترال –  Dji P4 MultiSpecteral

فانتوم 4 مالتی اسپکترالپهپاد تحلیل کشاورزی دی جی آی

کمپانی دی جی ای در حاشیه ساخت پهپادهای کشاورزی ، سمپاش های آگراس توانسته محصولی با کیفیت یعنی فانتوم ۴ مالتی اسپکترال را با سیستم تصویربرداری چند طیفی و یکپارچه به بازار عرضه کند. تولیدات اخیر این کمپانی نشان داده که دی جی آی با استفاده از فناوری های پیشرفته و بسیار حرفه ای تلاش دارد تا عملیات برداشت ، سمپاشی و نظارت بر تمامی مزارع کشاورزی را پیشرفته و صنعتی کند. کمپانی پس از ساخت پهپاد آگراس تی ۱۶ که محصولی فوق العاده و بسیار کارآمد بوده دست به کار شد و توانسته پهپاد پی ۴ اسپکترال را با توانایی های هوشمندانه به بازار عرضه کند

فانتوم 4 مالتی اسپکترال

تصویربرداری دقیق چند طیفی

P4 Multispectral دارای یک سیستم تصویربرداری قرار گرفته روی گیمبال متشکل از یک دوربین RGB و یک دوربین چند طیف با پنج سنسور در محدوده ی فرکانسی مشخص که قادر به ضبط نور مرئی و نامرئی است.

داده های دریافتی از این دستگاه به متخصصان آموزش دیده اطلاعاتی در مورد بینش بی نظیری از تنش پوشش گیاهی ، ترکیب خاک و همچنین شوری آب و آلودگی آن را نمایش می دهد . یک سنسور نور خورشید با طیفی یکپارچه ، دقت و وضوح داده ها در طول مأموریت هایی که در ساعات مختلف روز انجام می شود را به حداکثر می رساند.

در نرم افزار دی جی ای گرند استیشن پرو ( DJI Ground Station Pro ) به خلبان این امکان داده می شود که بین دو مدل نمایش در زمان واقعی دوربین فیلمبرداری RGB هواپیمای بدون سرنشین و تصویر شاخص پوشش گیاهی ( NDVI ) برای مشاهده ی وضعیت پرنده در هنگام پرواز قرار داده می شود.

استفاده از یک ماژول موقعیت یابی RTK یکپارچه و سیستم TimeSync با پشتیبانی از زمان واقعی ، داده های موقعیت یابی دقیقی را برای هر تصویر مشخص می کند . همچنین این دستگاه بهینه سازی نتایج فتوگرامتری و ارائه اندازه ای دقیق در سطح سانتی متر را پشتیبانی می کند.

فانتوم 4 مالتی اسپکترال

عملکرد قدرتمند فانتوم مالتی اسپکترال

P4 Multispectral با استفاده از سیستم قدرتمند OcuSync  تجربه پرواز آرام با تداخل کمتر سیگنال ،انتقال ویدیوی پیشرفته و حداکثر ۷ کیلومتر برد انتقال می دهد. هر یک از دوربین های ۲ مگاپیکسلی قرار گرفته روی این دستگاه دارای شاتر جهانی برای تصویربرداری دقیق در هنگام پرواز می باشد. حداکثر زمان پرواز ۲۷ دقیقه برای هر باتری گزارش شده است.

فانتوم 4 مالتی اسپکترال

به منظور ارتباط با کارشناس فنی و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه