فانتوم ۴ multispectral

فانتوم ۴ multispectral

بررسی کوادکوپتر فانتوم ۴  مالتی اسپکترال Dji P4 MultiSpecteral

پهپاد تحلیل کشاورزی دی جی آی

کمپانی دی جی ای در حاشیه ساخت پهپادهای کشاورزی ، سمپاش های آگراس توانسته محصولی با کیفیت یعنی P4 MultiSpecteral را با سیستم تصویربرداری چند طیفی و یکپارچه به بازار عرضه کند. تولیدات اخیر این کمپانی نشان داده که دی جی آی با استفاده از فناوری های پیشرفته و بسیار حرفه ای تلاش دارد تا عملیات برداشت ، سمپاشی و نظارت بر تمامی مزارع کشاورزی را پیشرفته و صنعتی کند. کمپانی پس از ساخت پهپاد آگراس تی ۱۶ که محصولی فوق العاده و بسیار کارآمد بوده دست به کار شد و توانسته پهپاد پی ۴ اسپکترال را با توانایی های هوشمندانه به بازار عرضه کند

تصویربرداری دقیق چند طیفی

P4 Multispectral دارای یک سیستم تصویربرداری قرار گرفته روی گیمبال متشکل از یک دوربین RGB و یک دوربین چند طیف با پنج سنسور در محدوده ی فرکانسی مشخص که قادر به ضبط نور مرئی و نامرئی است.

داده های دریافتی از این دستگاه به متخصصان آموزش دیده اطلاعاتی در مورد بینش بی نظیری از تنش پوشش گیاهی ، ترکیب خاک و همچنین شوری آب و آلودگی آن را نمایش می دهد . یک سنسور نور خورشید با طیفی یکپارچه ، دقت و وضوح داده ها در طول مأموریت هایی که در ساعات مختلف روز انجام می شود را به حداکثر می رساند.

در نرم افزار دی جی ای گرند استیشن پرو ( DJI Ground Station Pro ) به خلبان این امکان داده می شود که بین دو مدل نمایش در زمان واقعی دوربین فیلمبرداری RGB هواپیمای بدون سرنشین و تصویر شاخص پوشش گیاهی ( NDVI ) برای مشاهده ی وضعیت پرنده در هنگام پرواز قرار داده می شود.

استفاده از یک ماژول موقعیت یابی RTK یکپارچه و سیستم TimeSync با پشتیبانی از زمان واقعی ، داده های موقعیت یابی دقیقی را برای هر تصویر مشخص می کند . همچنین این دستگاه بهینه سازی نتایج فتوگرامتری و ارائه اندازه ای دقیق در سطح سانتی متر را پشتیبانی می کند.

عملکرد قدرتمند

P4 Multispectral با استفاده از سیستم قدرتمند OcuSync  تجربه پرواز آرام با تداخل کمتر سیگنال ،انتقال ویدیوی پیشرفته و حداکثر ۷ کیلومتر برد انتقال می دهد. هر یک از دوربین های ۲ مگاپیکسلی قرار گرفته روی این دستگاه دارای شاتر جهانی برای تصویربرداری دقیق در هنگام پرواز می باشد. حداکثر زمان پرواز ۲۷ دقیقه برای هر باتری گزارش شده است.

به منظور ارتباط با کارشناس فنی و اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه