محصول جدید DJI ( آپدیت ۲۹ ،فروردین)

مویک ایر 2

محصول جدید DJI ( آپدیت ۲۹ ،فروردین)

خبر مویک ایر ۲

!*این پست آپدیت میشود*!

مویک ایرچند ساعت پیش کمپانی DJI با نشان دادن یک تیزر کوتاه با شعار ” Up Your Game”  در صفحه های مجازی خود اعلام کرد که در تاریخ April 27th ( دوم اردیبهشت ماه ) محصول جدیدی را معرفی میکند.


خرید مویک ایر 2

مویک ایر ۲

در چند ماه گذشته خبر ها و عکس های لو رفته زیادی درباره این محصول جدید DJI در سایت های خبری پخش شد، تغریبا تمامی افراد صحبت از Mavic air 2 میکردند. همچنین در ماه گذشته FCC یا کمیسیون ارتباطات فدرال امریکا خبر از تست ۲ دستگاه جدید از کمپانی DJI را داد، حال بنظر میرسد که این دو دستگاه کنترل جدید و Mavic air 2 باشند.


خبر مویک ایر ۲ یا مویک پرو جدید

با نگاه کردن به ویدیو به سطح صیقلی و صافی را در بالای پهپاد ببینیم، در مقایسه با محصولات دیگر DJI همانند مویک پرو میتوانیم تفاوت این محصول را احساس کنیم، حتی نحوه نمایش شارژ باتری نیز تغییر یافته و بیشتر شبیه به شکل الماس است تا نشانگر خطی همیشگی DJI، این نمایشگر به هیچ عنوان شبیه به عکس های لو رفته گذشته از محصول جدید DJI نیست ولی میتواند فقط بخواطر زاویه دوربین باشد، یا شاید محصول دیگری در کنار آن رونمایی شود.

همه میدانیم که Mavic air 2 دارای باتری بزرگتری (۳۵۰۰mAh) در مقایسه با مویک ایر (۲۳۷۵mAh) است، با توجه به اندازه این باتری فکر میکنیم که زمان پرواز مویک ایر ۲ به ۳۰ دقیقه برسد، با توجه به اینکه مویک ایر ۲ دارای سنسور تشخیص مانع در بالا پهپاد نیست متوجه شدیم که DJI تصمیم دارد سری مویک ایر را همانند گذشته ارزان قیمت نگه دارد، حال اگر شما منتظر بهترین و قوی ترین تکنولوژی DJI هستید باید تا رونمایی مویک ۳ صبر کنید.


کنترل جدید مویک ایر 2

ریموت کنترل جدید DJI

با نگاه کردن به عکس های لو رفته ریموت کنترلر جدید DJI میتوانیم تغییرات زیادی را در آن ببینیم، در این ریموت مکان قرارگیری نمایشگر شما از پایین به بالا تغییر یافته، با این تغییر کنترلر راحتتر در دست جای میگیرد و کنترل بهتری را روی پهپاد خود خواهید داشت، همچنین این ریموت دارای هیت سینک های مخصوصی در زیر خود است، بنظر ما این هیت سینک ها برای خنک نگه داشتن قطعات تکنولوژی آکو سینک ۲ DJI هستند.

شما چی فکر میکنید؟ Mavic air 2؟ Mavic 3 یا شاید محصولی جدید و شگفت اور دیگری از DJI?

اپدیت ۲۹ فروردین

تصاویر جدیدی از مویک ۲ ایر در فضای مجازی پخش شد، همچنین پتنت های ثبتی دی جی ای نیز برای مویک لو رفت، در ادامه میتوانید این تصاویر و پتنت ها را مشاهده کنید.

بررسی مویک ایر 2مویک ایر 2قیمت مویک ایر 2خرید مویک ایر 2مویک ایر 2

مویک ایرخرید پهپادخرید سمپاش

مارا در توویتر، فیسبوک دنبال کنید!


پیگیری سفارش
لیست مقایسه