آپدیت اسمارت کنترلر برای فانتوم ۴ پرو v2

اسمارت کنترلر

آپدیت اسمارت کنترلر برای فانتوم ۴ پرو v2ورژن جدید آپدیت نرم افزاری کمپانی DJI برای یکی از قدرتمند ترین پرچمداران نسل قبلی فانتوم ها یعنی فانتوم ۴ پرو v2 منتشر شد، این آپدیت قابلیت اتصال DJI Goggles و استفاده همزمان از یک کابل HDMI برای نشان دادن تصویر دریافتی از فانتوم را بر روی یک صفحه مانیتور فراهم میکند.

کمپانی DJI اپدیت نرم افزاری ورژن V01.00.0700 را برای اسمارت کنترلر منتشر کرد، این آپدیت قابلیتی جدیدی برای فانتوم ۴ پرو v2 ایجاد کرد، کوادکوپتری که فکر می کردیم DJI فراموش کرده است و این اپدیت اولین اپدیت بعد از حدود ۲ سال برای این پهپاد بود.

این آپدیت به این معناست که اگر با خرید mavic 2 خودتان یک اسمارت کنترلر نیز تهیه کردید هم اکنون میتوانید از آن برای پرواز فانتوم ۴ پرو v2 خودتان نیز استفاده کنید. این یک تصمیم جالب از DJI بود تا بتوانید از یک کنترلر دیگر نیز برای فانتوم نیز استفاده کنید.

DJI Goggles و HDMI

همچنین DJI با اضافه کردن این آپدیت به اسمارت کنترل قابلیت جدیدی به DJI FPV goggles داده است. به این ترتیب که شما از این پس می توانید با استفاده از یک کابل تایپ C ریموت کنترلر FPV را به اسمارت کنترلر وصل کنید و سپس با استفاده از خروجی HDMI اسمارت کنترلر تصاویر دریافتی از دوربین FPV را بر روی یک مانیتور دیگر به صورت همزمان نمایش دهید، این قابلیت این امکانات زیادی را به دوربین FPV کمپانی DJI اضافه می کند، برای مثال تیم نجات میتوانند تصاویر دریافتی خلبان از زاویه FPV را مستقیما بر روی مانیتور بزرگتری مشاهده کنند تا بتوانند جزئیات بیشتری را مشاهده کنند.

شما میتوانید این آپدیت جدید DJI را مستقیما به وسیله نرم افزار DJI Assistant 2 دریافت کنید ، نظر شما در مورد این اپدیت چیست؟ ایا این اپدیت نشانه بازگشت سری فانتوم یا شاید ارائه محصولی جدید از این سری پهپاد ها است؟

از مجله خبری آوات نیز در اینجا دیدن فرمایید

فیسبوک آوات درون
اینستاگرام آوات درون
توییتر آوات درون
پیگیری سفارش
لیست مقایسه